Borzoiutvalget 2023

Leder:   Siw E. Carlsen  siwec@online.no 
NK:   Sebastian Doricic  sebastian.doricic@gmail.com   
Sekretær:   Merete Baraa  merete.baraa@gmail.com
Kasserer:   Nina Gramstad   ningram@online.no  

Web ansvarlig:   Sebastian Doricic  sebastian.doricic@gmail.com
Mynden og Web ansvarlig:  Bodil Jenssen  bodil.jenssen@gmail.com   
Facebook:  Bodil Jenssen  bodil.jenssen@gmail.com   (alle i utvalget har admin-rettigheter)
Materialforvalter:  Titti Hestethun  horse@olympos.no
Utvalgsmedlem:   Maren Andrea Berger  Bergerm@hotmail.com

Felles epostadresse til ALLE  i borzoiutvalget:  Borzoiutvalget@Myndeklubben.no 

Beregning Årets Borzoi (inntil videre):   Chris Tesli  chris@tesli.info

Utvalgets kontonummer:   1503.27.52958