Utstillingsresultater 2019

For at denne siden skal bli så interessant som mulig, ber vi BIR, BIM og certvinnere om å sende inn Bilder –  gjerne med samtlige plasserte borzoier.

Når det gjelder gruppeplasseringer må vi få disse fra dere, de ligger ikke hos NKK med mindre det er en NKK-utstilling.

Bilder fra utstillinger sendes til:  marit@borzoi.no


NKK Ålesund,   05.05.04.2019

Dommer:  Eli Marie Klepp 1+3
BIR, Nord Cert: Russkiy Azart Jasmine Atlanta Nemis
2 bt,  Res. N.Cert, Cert: Scheztaya Maid of Bond Street

BIM, Nord Cert: Vangskula´s Shurik


NKK Ålesund,   04.05.04.2019

Dommer:  Kari Granaas Hansen 1+3
BIR, Cacib: Russkiy Azart Jasmine Atlanta Nemis
2 bt, Cert: Scheztaya Maid of Bond Street
3 bt, R. Cacib: Scheztaya You Are the One
BIM, Cacib: Vangskula´s Shurik


Norsk Dobermann Klubb,  Leto  28.04.2019

Dommer:  Michael Leonard 1+2
BIR, Afrodita


Surnadal og Rindal Hundeklubb,  Sunndalsøra  28.04.2019

Dommer:  Arne Foss 2+0

BIR, BIG-2:   Ch. Scheztaya The Swing of Things


Surnadal og Rindal Hundeklubb,  Sunndalsøra  27.04.2019

Dommer:  Svante Frisk, BIS Marie Torp   (1 + 0) 

BIR, BIG-1, Best In Show :   Ch. Scheztaya The Swing of Things


Norsk Berner Sennenhundklubb,  Letohallen  27.04.2019

Dommer:  Lisbeth Mach   (4 + 1) 

BIR, BIG1, Best In Show:   Ch.  Lynx Seri Savitskij

BIM,  Cert  Lynx Palawan Princess Pearl

2.bh  Cert  Anniehoods Brave Viking Amazoneland

3.bh  R.Cert  Lynx Gogibus Pearl


Klubben for Gårds- og Brukshunder,  Letohallen  20.04.2019

Dommer:  Zlatko Jojkic  (5 + 2) 

BIR, Ch. Steppdance Mullroy

BIM, Ch. Afrodita

2 bh  Cert: Anniehoods Brave Viking Amazoneland

3 bh  R.Cert: Borzkas Doffen

2 bt   Cert:  Borzkas Hellfire


Norsk Miniatyrhundklubb, Varhaug 14.04.2019


Dommer: Liz-Beth C Liljekqvist  0+1

BIR, BIG 1, Wieka Tsar Borzoi


Norsk Miniatyrhundklubb, Varhaug 13.04.2019

Dommer: Panos Demetriou  0+1

BIR, BIG 2 Wieka Tsar Borzoi


Irsk Ulvehundklubb, Bergen 07.04.2019


Dommer: Wim Wiersma  1+5

BIR, BIS 4, Russkiy Azart Jasmine Atlanta Nemis
2 bt, Fujarka Stepowy Goniec
3 bt, Cert, Scheztaya Maid of Bond Street


 

NKK Bergen, 06.04.2019


Dommer: Knut Blütecher  1+5

BIR, BIG4, Nord Cert, Russkiy Azart Jasmine Atlanta Nemis
2 bt, Cert, Barnesmore Anna Pavlova


 

NKK Kristiansand, 16.03.2019


Dommer: Nina Karlsdotter  4+6

BIR, Cacib Ch. Kazar Volga
2 bt, R.Cacib Wieka Tsar Borzoi
3 bt, Stravi She Sells Sanctuary
BIM, Cacib, Cert, Ny Champion Kazar Xalvador


Norsk Miniatyrhundklubb 03.03.2019

Dommer: Zafra Zirik, Israel  1+2

BIR, BIG-2  Ch. Stravi She Sells Sanctuary
BIM, Cert, Ny Champion Steppdance Mullroy

Bilde fra Beste Tispe klasse:


Beste tisper:  1. CK Stravi She Sells Sanctuary  (Bela)  og  2.CK  Kazar Volga  (Celine)


Norsk Miniatyrhundklubb 02.03.2019
Dommer: Jaólo Vasco Pogas  2+1

BIR,  Ch. Kazar Volga
BIM, Cert, Borzkas Doffen


NKK, Bø, 16.02.2019


Dommer: Espen Engh  2+9

BIR, Nord Cert, Ch. Stravi She Sells Sanctuary
2 bt, R. N. Cert Borscana Open Skies
3 bt, Ch. Wieka Tsar Borzoi
BIM, Nord Cert, SCh. Scheztaya The Swing of Things


NKK, Bø, 15.02.2019


Dommer: Bitte Arhens Primavera  2+7

BIR, Cacib, Ch. Wieka Tsar Borzoi
2 bt, R. Cacib Ch. Fujarka Stepowy Goniec
3 bt, Ch. Tishzkova´s Spera
4 bt, Ch. Donskoi Cleopatra
Cert – Borscana Open Skies
BIM, Cacib, Ch. Scheztaya The Swing of Things
2 bh, Ch. Scheztaya The Man Machine


Ølen-Etne Vindafjord Hundeklubb, Etne 09.02.2019


Dommer: Kurt Nilsson  0+2

BIR, BIG2 Ch.Wieka Tzar Borzoi
2 bt, Ch. Donskoi Cleopatra


Norsk Grand Danois Klubb, Leto 20.01.2019


Dommer: Günther Ehrenreich  1+3

BIR, Ch. Russkiy Azart Jasmine Atlanta Nemis
BIM, Cert, Kazar Yakim


Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Leto 19.01.2019


Dommer: Petter Fodstad  2+1

BIR, Ch. Scheztaya The Swing of Things
2 bh, Steppdance Mullroy


Russkiy Azart Jasmine Atlanta Nemis