LC Resultater

2013

Internasjonal LC-prøve 27. april 2013

Dommer 1: Heikki Seppälä, Finland

Dommer 2: Paula Seppälä, Finland

Prøveleder: Thomas Klokkerhaug

NKKs representant: Ivar Kvale

Plass: Navn: Poengsum: Anm:
1 Just So Kalahari Cheeta Club 77,75 Cert/Cacil
2 Velikij Ozerov 72,25 Cert/Res-Cacil
3 Mantsikka Jekka 69,5
4 Chovboda Zvezda av Adelrose 68
5 Caika Velikaja av Adelrose 67,75
6 Velikij Nikita 67
7 Scheztaya Seven Seas of Rhye 65,75
8 Chernak’s a Goo Ing 65,5
9 Velikij Ninotschka 63,25
10 Fils du Vent du Grand Fresnoy 60

 

2012

Nasjonal LC-prøve Nannestad 16. juni 2012

Dommer 1: Steinar Mathisen

Dommer 2: Thomas Klokkerhaug

Plass: Navn: Poengsum: Anm:
1 Fils Du Vent Gran Fresnoy 69,75 Cert
2 Cardas av Fjascho 62,25
3 Ataham av Fjascho 57,25

 

Resultater borzoi Vårprøven Mansrud Østfold 29. april 2012

Dommer 1: Judges: Frank Schmidt (DE)

Dommer 2: Heike Schwarz (DE)

Prøveleder: Steinar Mathisen

NKKs representant: Andreas Lyng

Plass: Navn: : Poengsum: Anm:
1 Mantsikka Kortschinov 89,75 Cert, Cacil
2 Chernak’s A Goo Ing 88,75 Cert, ResCacil, NLCCH
3 Russkiy Azart Optimist Premier Maksimum 84
4 Tzarina av Fjascho 81,25
5 Cardas av Fjascho 79
6 Lynx Winds of Joy 78,25
7 Lynx Midnight Sun 75
8 Lynx Sun Godess 68,25
9 Lynx Miracle of Love 64,25

 

2011

Høstprøven Mansrud Østfold 11. september 2011

Dommer 1: Geir Kristiansen, Norge

Dommer 2: Lars Johansen, Danmark

Prøveleder: Andreas Lung

NKKs representant: Lisbeth Roos

Sekretariat: Eva Kristine Wiik

Navn: Poeng: Plass: Anmerkning:
Varja Karenin av Fjascho 80,5 1 Cert
Staraja Russa Jaroslavna 80 2
Tzarina av Fjascho 78,5 3
Borhan Carmani av Adelrose 78,5 4

Varja Karenin av Fjascho og Staraja Russa Jaroslavna

Høst prøven Mansrud i Østfold 13 september:

Dommer 1:

Tapsa Helpi, Finland

Dommer 2:

Geir Kristiansen, Norge

Prøveleder: Thomas Klokkerhaug

NKKs representant: Helge Foss

Pilot: Arnfinn Skaar og Knut Kristian Johansen

Sekretariat: Eva Kristine Wiik

Vinner av høst prøven Borzoier, Lynx Miracle of Love:

Eier og hund: Løp 1 Løp 2 Totalt: Plass

NUCH Lynx Miracle of Love

14.12.2006, S14513/2007, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220,

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Elisabet Jonsson, Sverige

 

87 84.5 85.75 1

cert

cacil

S NUCH Lynx Midnight Sun

20.08.2006, S58676/2006, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220,

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Elisabet Jonsson, Sverige

82.5 86.5 84.5  

2

cert

R-cacil

INT CH N FIN SUCH Hinschkas Unique at Lynx

28.02.2003, S51878/2003, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220,

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Tomas Miralles, Frankrike

86 81.5 83.75  

 

3

 

 

SLCCH Angel-Eyes

01.10.2006, S18476/2006 , Eier: LARS-GÖRAN CHRISTIANSEN,

BÖKEBERG 209, 312 92 LAHOLM, SVERIGE, Oppdretter: MATS

KJELLIN, SUNDSVALL

81 84.5 82.75 4

Lynx Sun Godess

20.08.2006, S58674/2006, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220,

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Elisabet Jonsson, Sverige

78.5 84 81.25 5

Borhan Carmani av Adelrose

06.04.2007, 13595/07, Eier: Agnetha Olsen, Hjemli, 2337 Tangen,

Oppdretter: Hanne Klûver, Gålåsvn. 11 3. 2320 Furnes

83 78.5 80.75 6

Yermoloff’s Krilatka

03.09.2005, S26405/2005, Eier: YVONNE LJUNGSTRÖM

GLEMMINGEVÄGEN 23 27021 GLEMMINGEBRO SVERIGE, Oppdretter:

DAN ANNELI PERSSON KINNAHILT SVERIGE

83.5 73.5 78.5 7

DE S DKLCCH Baruschka’s Kungur

16.05.2005, S16403/2009, Eier: LARS-GÖRAN CHRISTIANSEN,

BÖKEBERG, 209 312 92 LAHOLM, SVERIGE, Oppdretter: SABINE

SCHÖNFELDT TYSKLAND

66 80.5 73.25 8

SLCCH DKUCH Dikaja Brodjag

24.04.2005, S34195/2005, Eier: YVONNE LJUNGSTRÖM,

GLEMMINGEVÄGEN 23, 27021 GLEMMINGEBRO, SVERIGE,

Oppdretter: YVONNE LJUNGSTRÖM, SVERIGE

Nullet

Lynx Moon Legend

01.10.2008, S17998/2008, Eier: Elisabet Jonsson, Södra Såneby 220

S68694 Rottneros, Sverige, Oppdretter: Elisabet Jonsson, Sverige

Trukket